Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kvilda a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Chata Wellness Kastanek ubytování Kvilda

Nové komfortní ubytovací zařízení ležící v n.v.1040 m v obci Kvilda.Základní kapacita je 8 lůžek,s přistýlkami 12.Chata je vybavena relaxační zónou s vířivkou pro 5 osob a saunou pro 6 osob.V objektu je prostorná společenská místnost s kachlovými kamny.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Chata Wellness Kastanek ubytování Kvilda a jeho okolí:

Nové nadstandardní ubytovací zařízení se nachází v nadmořské výšce 1040 m v centrální části Šumavy v malebné obci Kvilda.Chata je situována na pravém břehu Vltavy při výjezdu na Borovou Ladu.Objekt má základní kapacitu 8 lůžek,s přistýlkami 12 lůžek.Ubytování je soustředěno ve dvou samostatných apartmánech.Pronajmout lze celý objekt i jednotlivé apartmány samostatně.Chata je vybavena wellness místností,která obsahuje saunu pro 6 osob,vířivku pro 5 osob,LCD TV a chladničku s nápoji. Jednotlivé apartmány obsahují dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a sociální zařízení,v každém pokoji je LCD TV a dřevěný nábytek s úložným prostorem.Každý apartmán má přidělen časový rozvrh na využití wellness zóny- v ceně ubytování je 90 minut denně (při pronájmu celého objektu 3 h denně).Součástí objektu je prostorná společenská místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou,dvěma ledničkami (pro každý apartmán),kachlovými kamny a LCD TV.Hostům je k dispozici také pračka a sušička.Součástí objektu je samostatná místnost pro kola a lyže,parkování je možné přímo u chaty.Kvilda je ideálním výchozím místem pro cyklisty,turisty a běžkaře.Mezi nejnavštěvovanější cíle,které lze z Kvildy dosáhnout na kole ,na běžkách i pěšky,patří Knížecí Pláně,Bučina,Prameny Vltavy,Černá hora,Bavorský národní park,Modrava,Březník,Jezerní slať,Polka,Chalupská slať.V obci jsou dvě nenáročné sjezdovky,náročnější lyžaři jezdí na Zadov (15 km),do Miterdorfu (SRN-40 km) nebo na Hochficht (Rakousko-80 km).Cena za objekt předpokládá maximálně 8 osob,9-12 osoba hradí přistýlku 300 Kč/os/den.Nadlimitní využití relaxační zóny se platí za 250 Kč/hodinu.Pes je možný po dohodě s majitelem za poplatek.V celém objektu se nekouří.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Wellness Kastanek Kvilda

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Wellness Kastanek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Wellness Kastanek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kvilda - Kvilda. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Wellness Kastanek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kvilda - Kvilda, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.