Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kvilda a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Apartmány Teddy ubytování Kvilda

V překrásné šumavské přírodě Vám nabízíme ubytování v Aparthotelu TEDDY. Aparthotel je navržen tak, aby poskytoval maximálni komfort především pro rodiny s dětmi.
 je k dispozici letní terasa

Detailní popis objektu Apartmány Teddy ubytování Kvilda a jeho okolí:

V překrásné šumavské přírodě Vám nabízíme ubytování v Aparthotelu TEDDY. Aparthotel je navržen tak, aby poskytoval maximálni komfort především pro rodiny s dětmi. V objektech Teddy I a Teddy II je celkem 15 apartmánů, z toho je pět řešeno jako mezonet. Máte na výběr ze 4 apartmánů pro 2 - 3 osoby, 8 apartmánů pro 4 - 5 osob, nebo 3 apartmánů pro 6 - 7 osob. Plochy apartmánů jsou od 30 do 75 m2. Kapacita objektů je maximálně 62 osob. Všechny obytné místnosti jsou situovány na jihovýchod nebo jihozápad a mají otevřený výhled do krajiny.Aparthotel je umístěn na lyžařském svahu nad obcí Kvilda u silnice na Modravu. Od objektu je možné v zimě přímo sjet na lyžích ke čtyřem lyžařským vlekům na Kvildě nebo běžeckým tratím.V letním období nabízí Kvilda a celá Šumava nespočet možností procházek i delších výletů. Pro sportovně založené rodiny je možné využít síť cyklotras.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Teddy Kvilda

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Teddy

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Teddy, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kvilda - Kvilda. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Teddy. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kvilda - Kvilda, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.