Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kvilda a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion U Šulků ubytování Kvilda

Nový rodinný penzion na Kvildě na Šumavě.Penzion se nachází nedaleko Kvildy na Šumavě,u lesa na velice krásném místě s výhledem do krajiny. Ideální východisko turistiky a cyklistických tras. Poskytujeme ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích a apartmánech.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.penzionusulku.cz/
Telefon(+420) 602 889 786 (Pavel Šulek)
 

Detailní popis objektu Penzion U Šulků ubytování Kvilda a jeho okolí:

Ubytování na Kvildě v rodinném penzionu s překrásným výhledem do krajiny na černou horu a Vltavu. Penzion leží nedaleko Kvildy u lesa. Nabízíme dvou a třílůžkové pokoje a apartmány. penzion má svojí restauraci a terasu. Možná návštěva sauny nebo venkovního whirpoolu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Šulků Kvilda

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Šulků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Šulků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kvilda - Kvilda. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Šulků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kvilda - Kvilda, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.