Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kvilda a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


*

 Penzion Bokova chata ubytování Kvilda

Nabízím pohodový pobyt pro ty,co si chtějí odpočinout na čerstvém vzduchu, kteří hledají klid či relax po sportovním vyžití.Stravování je zajištěno v penzionu a je zaměřeno na zdravou výživu s použitím tuzemských surovin od místních farmářů.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Bokova chata ubytování Kvilda a jeho okolí:

Pension Bokova chata se nachází nedaleko vesnice Nové Hutě v Národním parku Šumava.Při posezení na terase se můžete kochat pohledem do údolí s Paseckou slatí a v dálce je Boubín.Pod terasou je udržovaný trávník, volejbalové hřiště, ohniště a dále jenom louka.Dostatečný prostor pro dětské hry nebo posezení u ohně.I okolí nabízí mnoho turisticky atraktivních cílů:Kvilda,Horská Kvilda,Prameny Vltavy,Chalupská slať,Borová Lada,Údolí Vydry,Modrava,Srní,Zadov, Churáňov ....

Pro cyklisty, běžkaře,in-line,vyjížďky na koních,lanová dráha,tenis,zapůjčení skůtru a další sporty.Při nepřízni počasí je možno zatopit v krbu,využít saunu,fotbálek,ping-pong.Stravování je zajištěno v penzionu a je zaměřeno na zdravou výživu s použitím surovin tuzemského původu od místních farmářů.Také se věnujeme rodinám s dětmi,kteří trpí nadváhou.Pro ty jsou určeny pobyty se zaměřením na správnou výživu a pohybu na čerstvém vzduchu.Nabízíme ubytování ve dvou kategoriích:v pokojích se sprchou,WC a televizí a pro méně náročné hosty nabízíme pokoje se spol.so. zařízením na patře.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Bokova chata Kvilda

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Bokova chata

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Bokova chata, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kvilda - Kvilda. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Bokova chata. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kvilda - Kvilda, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.