Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kuníček Petrovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček ubytování Kuníček Ubytování Petrovice

Základní pobyty jsou týdenní. Dále, v omezené míře, nabízíme víkendové pobyty. Pobyty jsou vhodné pro všechny milovníky přírody a zdravé výživy, zejména pro rodiny s dětmi. Sezóna: 28.5. - 30. 9. 2011 Více informací najdete na: www.kunicek.cz/ubytovani/
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček ubytování Kuníček Ubytování Petrovice a jeho okolí:

K užívání je v přízemí (= společné pro ubytované v obou pokojích): Kompletně vybavená samoobslužná kuchyně s jídelním koutem pro 6 - 8 osob. Koupelna s přímotopem a s WC. Společenská místnost se sezením a se společenskými hrami, ve které se nachází také dětská herna.

V 1. patře jsou dvě obytné prostorné ložnice ve stylu selských světnic.

V jedné ložnici jsou 3 lůžka + přistýlka, ve druhé jsou 4 lůžka. V pokojích je toaletní stolek, skříň, prádelník a noční stolky.Dále prostorné sezení se stolem, rohovou lavicí, židlemi a TV.

Na jižní straně domu je krb s krytou pergolou se sezením pro 10 osob.

Na severní straně, je pod ořechem sezení, se zahradní houpačkou a dále přírodní ohniště.Hostům je k dispozici i velká obytná a užitková zahrada, obhospodařovaná jako biozahrada = bez chemie.Její součástí jsou: louka s bylinami, ovocný sad, potůček, studánka, mokřad, bobulové ovoce, květiny a okrasné keře.

V zahradě je též přírodní rybník o velikosti 100m2 . Je vhodný i pro neplavce.

Na dvoře před domem, jsou hostům k dispozici dvě krytá stání pro automobily.Místo a okolí:

Kuníček je malá vesnička - 500 m. nad m., okolní kopce jsou 600 - 700 m.n.m.Jsou zde:

krásné rozhledy, barokní kaplička, kuriózní křížová cesta z balvanů z r. 2000,rozhledna, petrovická naučná stezka.

V okolí: viklan Husova kazatelna, Milevský klášter, Orlická přehrada, Orlík a Zvíkov, Onen Svět s rozhlednou, skanzen , zámek Vysoký Chlumec, Tábor a Písek.„Kraj kamenů", jak je Petrovicko nazýváno, je místem, kde se střídají lesy, louky, rybníky, i vápencové stepi. Místo je vhodné pro pěší i cykloturistiku, poznávaní přírody, památek i záhad, stejně tak jako pro klidný pobyt a relaxaci - ve velké zahradě s rybníkem na koupání.

Obchody, restaurace a lékař s lékárnou jsou vzdáleny 1,5 km – v Petrovicích.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Jakubova tvrz, Kuníček Kuníček - Petrovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kuníček - Petrovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Jakubova tvrz, Kuníček. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kuníček - Petrovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.