Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kružberk a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Dačice a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Penzion Motýlek.


Ubytování Kružberk
Penzion Motýlek poskytne ubytování pro 21 osob, 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj. Terasa je krytá zastřešením se stoly a lavicemi. K dispozici je malý a velký gril, ohniště, ruské kuželky. Lze pronajmout celý areál.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Motýlek

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Motýlek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kružberk - Kružberk. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Motýlek. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Kružberk - Kružberk je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.