Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kružberk a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Dačice a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Motýlek ubytování Kružberk

Penzion Motýlek poskytne ubytování pro 21 osob, 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj. Terasa je krytá zastřešením se stoly a lavicemi. K dispozici je malý a velký gril, ohniště, ruské kuželky. Lze pronajmout celý areál.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasahttp://www.penzionmotylek.ic.cz/
Telefon(+420) 724 712 068 (Jana Kiebžaková)
 

Detailní popis objektu Penzion Motýlek ubytování Kružberk a jeho okolí:

Penzion Motýlek je schopen poskytnout ubytování pro 21 osob i samostatně. Hlavním vchodem se vchází na chodbu, která se křižuje s centrální chodbou, protínající celou chatu napříč a schodištěm do druhého patra. Z chodby v přízemí je přístupná vybavená kuchyně s jídelnou (židle, stoly), společenská místnost (pohovka, stoly, lavice, BTV), 2x pokoj, samostatné WC, koupelna (1x sprchový kout, 1x umyvadlo, zrcadlo) a vybavený výčep s možností pronájmu. V patře je rozmístěno 5 pokojů se samostatným WC. Terasa je z části krytá zastřešením se stoly a lavicemi pro příjemné večerní posezení. K dispozici je také malý a velký gril, ohniště, ruské kuželky a v letním období bazén, zejména pro děti. Objekt se nachází ve svahu a lze přímo vejít do lesa. Možnost pronájmu jízdních kol pro vyjížďky po okolí.

Objekt je určen pro méně náročné klienty. Zákaz kouření v celém objektu! V případě větší skupiny lze pronajmout celý areál.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Motýlek Kružberk

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Motýlek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Motýlek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kružberk - Kružberk. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Motýlek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kružberk - Kružberk, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.