Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kružberk a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Rodinný dům Blažkovi ubytování Kružberk

Ubytování v dvoupokojovém bytě s vlastní kuchyní a koupelnou v přízemí rodinného domu.
 je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Rodinný dům Blažkovi ubytování Kružberk a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v dvoupokojovém bytě, k dispozici jsou 4 lůžka a 2 přistýlky, vlastní nově zrekonstruovaná kuchyň a koupelna. Vše nově zrekonstruované. Velká zahrada s ohništěm, možností grilování a posezení pod pergolou. Přes ulici je obchod se základními potravinami. Parkování je možné u domu, nebo na uzavřeném dvoře. Možnost úschovy kol.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRodinný dům Blažkovi Kružberk

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rodinný dům Blažkovi

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rodinný dům Blažkovi, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kružberk - Kružberk. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rodinný dům Blažkovi. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rodinný dům věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kružberk - Kružberk, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.