Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krompach a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Chata u Myšáka ubytování Krompach

Nabízíme ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s možností vlastního vaření. V létě je k dispozici hřiště na volejbal či nohejbal, dětské hřiště, venkovní posezení u táboráku. V zimě jsou v těsné blízkosti dvě sjezdovky. Ideální pro rodiny s dětmi.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěRezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata u Myšáka Krompach

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata u Myšáka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata u Myšáka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Krompach - Krompach. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata u Myšáka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Krompach - Krompach, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.