Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krnov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Šelenburk ubytování Krnov

Penzion ze všech stran obklopují lesy. Na své si tak přijdou nejen turisté, ale lidé milující jízdu na horském kole - okolní lesy jsou doslova protkané desítkami dobře značenými cyklostezkami.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon

Detailní popis objektu Penzion Šelenburk ubytování Krnov a jeho okolí:

V pensionu Šelenburk máte k dipozici 34 lůžek. Celkem si můžete vybrat ze 13 pokojů. Je zde apartmán pro pět osob, dva čtyřlůžkové, jeden třílůžkový a devět dalších pokojů poskytuje plné soukromí pro dva. Každý pokoj má vlastní příslušenství a sprchový kout, součástí standartního vybavení je také televize, telefon a připojení k internetu.V areálu pensionu je spolu s restaurací i uzavřené parkoviště pro váš vůz. Z oken většiny pokojů máte krásný výhled na Krnov a okolní pestrou krajinu.Samozřejmě, že u nás můžete provozovat i zimní sporty. Lyžovat je možné na našem vlastním vleku, který je součástí areálu pensionu, nebo také na nejvyšší hoře Jeseníků - Pradědu. Ten je vidět za pěkného počasí přímo z oken Pensionu Šelenburk.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Šelenburk Krnov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Šelenburk

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Šelenburk, které nabízí ubytování ve městě (obci) Krnov - Krnov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Šelenburk. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Krnov - Krnov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.