Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krmelín a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Šindlerův dvůr ubytování Krmelín

Nabízíme vám novou restauraci s vinárnou, vinným sklípkem a s možností ubytování v příjemných apartmánech s plným vybavením.

Detailní popis objektu Penzion Šindlerův dvůr ubytování Krmelín a jeho okolí:

Nabízíme Vám ubytování v samostatných 2-3 lůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky vybavených vlastním sociálním zařízením (WC + koupelna), televizí. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.Nabízíme posezení ve stylové vinárně, v příjemné atmosféře, u svíček. Tradiční česká kuchyně, hotová jídla, jídla na objednávku, speciality.Na přání Vám uspořádáme firemní večírky, rodinné oslavy, svatební hostiny, srazy, rauty a jiné akce.Objekt restaurace se nacházi v obci Krmelín, která je tzv. "předměstím" krajského města Ostravy. Tato lokalita je z pohledu okolního regionu velice zajímavá. Je situována v blízkosti hlavního silničního tahu Brno-Olomouc-Ostrava-Polsko, 10 km od Ostravy a 10 km od mezinárodního letiště Mošnov. Nedaleko se nacházejí světoznámé lázně Klimkovice, různé kulturní a historické památky, turistické a sportovně-rekreační zařízení a možnosti v nedalekých Moravskoslezských Beskydech.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Šindlerův dvůr Krmelín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Šindlerův dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Šindlerův dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Krmelín - Krmelín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Šindlerův dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Krmelín - Krmelín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.