Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Křenovice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


**

 Chalupa Radihošť ubytování Křenovice

Apartmán se skláda z prostorné kuchyně, která je oddělena od obývacího pokoje jenom barovým pultem.Kuchyně je vybavena sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím pro uvedený počet osob. V apartmánu se nacházejí 2 ložnice.


Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Chalupa Radihošť ubytování Křenovice a jeho okolí:

Apartmán se skláda z prostorné kuchyně, která je oddělena od obývacího pokoje jenom barovým pultem.Kuchyně je vybavena sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím pro uvedený počet osob. V obývacím pokoji je velká rohová sedačka, rozkládací pohovka a satelitní televize.Ložnice 1. má manželskou postel, 1 lůžko, dětskou postýlku, dvě křesla, stolek a skříň.Ložnice 2. má manželskou postel a skříň.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Radihošť Křenovice

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Radihošť

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Radihošť, které nabízí ubytování ve městě (obci) Křenovice - Křenovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Radihošť. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Křenovice - Křenovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.