Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krásno a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Katka ubytování Krásno

Nabídka ubytování rodinného typu s možností parkování. K dispozici je zařízená kuchyň, ložnice, sociální zařízení, televize a internet.


Detailní popis objektu Penzion Katka ubytování Krásno a jeho okolí:

Rodinný penzion Katka se nachází uprostřed "lázeňského trojúhelníku" ve městě Krásno a nabízí příjemné ubytování pro firmy i pro rodiny za rozumné peníze se snadnou dostupností do měst Horní Slavkov, Bečov nad Teplou, Loket, Sokolov, Mariánské Lázně nebo Karlovy Vary. Nabízíme Ubytování pro 8-12 lidí za ceny 200-300kč/osobu. Chcete-li však u nás být déle nebo častěji, nabídneme Vám individuální cenu. Vybavení našich pokojů: WC a sprcha kuchyňka lednice televize WiFi internet dle dohody zajistíme i snídaně Parkovat můžete přímo před naším penzionem, nabízíme možnost využít vnitřního i venkovního posezení. Okolí penzionu Jsme uprostřed "lázeňského trojúhelníku", který tvoří Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a do všech těchto lázní se od nás dostanete do cca 20 minut. Dále můžete navštívit zámek v Lázních Kynžvart a v Bečově nad Teplou, nebo hrad v Lokti. V přímém okolí města Krásno stojí za to navštívít krásenskou rozhlednu, unikátní technickou památku Dlouhá stoka, nebo vyhlášenou naučnou stezku v rašeliništích Kladská. Přímo ve městě je hornické muzeum se stálou funkční expozicí a samozřejmě také několik hospůdek s výborným pivem a denním menu. Aktivity Nejen rodiny s dětmi mohou využít rozsáhlé možnosti turistiky a cykloturistiky nebo ideální podmínky pro nordic walking. V okolí se nachází mnoho značených tras a naučných stezek. Můžete sebou vzít i svého čtyřnohého člena rodiny; přímo ve městě se navíc nachází veterinární ordinace.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Katka Krásno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Katka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Katka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Krásno - Krásno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Katka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Krásno - Krásno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.