Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Králův Dvůr u Berouna Králův Dvůr a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion pension Ludmila.


Ubytování Králův Dvůr u Berouna Penzion Králův Dvůr
Ubytování hotelového typu ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchou a WC. V pensionu je Tv a Wi-Fi. Vlastní-chráněné parkoviště. Stravování v restauraci " U zvonu " přes ulici,obchod,pošta,lékárna,bankomat v místě.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion pension Ludmila

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion pension Ludmila, které nabízí ubytování ve městě (obci) Králův Dvůr u Berouna - Králův Dvůr. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion pension Ludmila. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Králův Dvůr u Berouna - Králův Dvůr je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.