Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kralupy nad Vltavou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna Levné ubytování v Kralupech ubytování Kralupy nad Vltavou

V nově zrekonstruovaném objektu nabízíme kvalitní ubytování od 90 Kč za osobu. Možnost parkování na vlastním oploceném pozemku.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytovna Levné ubytování v Kralupech ubytování Kralupy nad Vltavou a jeho okolí:

Nabízíme ubytování jak v bytech 2+1 a 2+kk, standartně vybavených soc. zařízením, ledničkou, elektr.vařičem, tak velmi levné ubytování v pokojích pro 2-4 osoby se společným soc. zařízením a kucyhní. K ubytovně patří oplocený pozemek,kda je možné parkovat. V blízkosti ubytovny je restaurace Lidový dům. Vhodné pro firmy nebo dlouhodobé pronájmy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Levné ubytování v Kralupech Kralupy nad Vltavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Levné ubytování v Kralupech

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Levné ubytování v Kralupech, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Levné ubytování v Kralupech. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.