Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kovářov Potštát a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 0 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Penzion Rekreační středisko Holešice ubytování Kovářov Penzion Potštát

Možnost ubytování v penzionu, chatkách, obytných přívěsech nebo stanování. Tato starobylá tvrz ze 12.století se nachází u Orlické přehrady, u obce Chrást, 3km od známého rek.střediska Radava.Tvrz je na polosamotě v krásné přírodě jižních Čech.
Detailní popis objektu Penzion Rekreační středisko Holešice ubytování Kovářov Penzion Potštát a jeho okolí:

Funguje zde celoroční provoz (listopad-duben skupiny nad 20 osob). O letní sezoně jezdí přímý autobus z Prahy Knížecí do Chrástu.Speciální nabídka pro školy, dětská spor. soustředění, tábory,atd.

V zimě se zde pořádají pravé zabíjačky.

300m od areálu možnost koupání v Orlické přehradě, písčitá pláž je na klidném místě a využívají ji jen návštěvníci rekreačního střediska. V okolí je možno jezdit na kole po značených cyklostezkách,půjčujeme lodičky, stolní tenis, kurt na volejbal, nohejbal, kulečník atd. Na přání zajistíme projížďky na koních, tenisové kurty. V případě špatného počasí možnost využít velký sál(tělocvična) který je součástí tvrze.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Rekreační středisko Holešice Kovářov - Potštát

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rekreační středisko Holešice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Rekreační středisko Holešice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kovářov - Potštát. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Rekreační středisko Holešice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kovářov - Potštát, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.