Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kout na Šumavě a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: -1 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


Chalupa Libor Sladovník ubytování Kout na Šumavě

Roubená chalupa leží 7 kilometrů jihozápadně od Domažlic v obci Kout na Šumavě č. p. 74. Obec se nachází na rozhraní Českého lesa a Šumavy nedaleko Všerubského průsmyku, obklopena lesy a kopci s možností nádherných vycházek k okolním památkám.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Chalupa Libor Sladovník ubytování Kout na Šumavě a jeho okolí:

Roubená chalupa (kulturní památka) leží 7 kilometrů jihozápadně od Domažlic v obci Kout na Šumavě č.p. 74. Obec se nachází na rozhraní Českého lesa a Šumavy nedaleko Všerubského průsmyku, obklopena lesy a kopci s možností nádherných vycházek k okolním památkám. Oblast je též vhodná pro cykloturistiku, je zde velké množství značených cyklostezek (kola možno uzavřít do stodoly), rybaření a houbaření. Obec je vzdálena 8 kilometrů od hraničního přechodu se SRN (Všeruby - Eschelkam). Koupání v koupališti ve Kdyni vzdálené 3km ,nebo v průzračné vodě bývalého lomu, který je vhodný i pro potápěče (2km)). Aquapark- Centrum vodní zábavy ve Kdyni. Nabízí velký bazén s 60m tobogánem,masážní chrliče a trysky i vodní houpačku.Teplota vody od 26 do 40 stupňů podle toho jaký bazén zvolíte.Dále i bazén ve tvaru lodě pro nejmenší se skluzavkou. Známé je též koupaliště Babylon (15km) Doprava - nejlépe autem , zastávka autobusu cca 50m , železnice 0,5km. Chalupa je vhodná pro rodiny s dětmi, nebo pro menší kolektivy.Uvnitř chalupy je prostorná kuchyň vybavená kompletní sadou nádobí, lednicí, plynovým sporákem, dřezem na mytí nádobí, rychlovarnou konvicí a umyvadlem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem s tekoucí teplou a studenou vodou a WC. Obývací pokoj se sedací soupravou, barevnou televizí a krbem. Vytápění - kamna na pevná paliva (otop zdarma)). Chalupa má velkou zahradu. Zahrada je oplocená s možností příjemného posezení u ohniště.K dispozici zahradní nábytek a gril.

Stravování z vlastních zdrojů v kompletně zařízené a vybavené kuchyni nebo v okolních restauracích. Možnost nákupu potravin v prodejně Spar(100m).Nad vesnicí zřícenina hrado Rýzmberg a Herštejn,Kdyně rozhledna Koráb, historické Domažlice - Chodský hrad s museem a vyhlídkovou věží, dále dominanta Domažlic válcová věž s rozhlednou, Klenčí museum spisovatele J.Š.Baara a jeho pomník na Výhledech s pěknou vyhlídkou, Čerchov - nevyšší hora Českého lesa s Kurzovou věží, Újezd - Kozinův statek a museum, zámek v Horšovském Týně, Železná Ruda s Černým a Čertovo jezerem, Chudenice s Americkou botanickou zahradou a Rozhlednou Bolfánek, museum řemesel v Kolovči, vodní hrad Švihov, zámek Klenová a další. Po 32 letech se v Koutě na Šumavě začalo opět vařit vynikající Koutské pivo. Vaří se 10,12,14 a 18 stupňové pivo (i černé ). Pivo není pasterované, takže si přijdou na své milovníci pěnivého moku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Libor Sladovník Kout na Šumavě

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Libor Sladovník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Libor Sladovník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kout na Šumavě - Kout na Šumavě. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Libor Sladovník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kout na Šumavě - Kout na Šumavě, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.