Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kouřim a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion U hřbitova ubytování Kouřim

Pro regeneraci vašich sil je přichystáno 11 lůžek v šesti pokojích. Celý objekt disponuje Wifi připojením k internetu a kabelovou televizí v každém pokoji. Po domluvě lze u nás i vydatně posnídat i povečeřet. Na výběr je řada jídel minutkové kuchyně.
Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnou

Detailní popis objektu Penzion U hřbitova ubytování Kouřim a jeho okolí:

Pro regeneraci vašich sil je přichystáno 11 lůžek v šesti pokojích. Celý objekt disponuje Wifi připojením k internetu a kabelovou televizí v každém pokoji. Po domluvě lze u nás i vydatně posnídat i povečeřet. Na výběr je řada jídel minutkové kuchyně.Pro pořádání rodinných či podnikových oslav je přichystána klubovna a salónek s kapacitou 12 resp. 35 osob.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U hřbitova Kouřim

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U hřbitova

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U hřbitova, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kouřim - Kouřim. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U hřbitova. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kouřim - Kouřim, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.