Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kostelec nad Černými Lesy a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Vyžlovka ubytování Kostelec nad Černými Lesy

Novězrekonstruovaný hotel poskytuje ubytování v obci Vyžlovka, moderní pokoje vybavene vlastní koupelnou, WC, televizi a lednici. Součástí hotelu je restaurace. WIFI je zdarma. Vlasní parkování.23 km od Prahy, metro HAJE.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremhttp://hotel-vyzlovka.cz/
Telefon(+420) 739 051 993
 

Detailní popis objektu Hotel Vyžlovka ubytování Kostelec nad Černými Lesy a jeho okolí:

Novězrekonstruovaný hotel poskytuje ubytování v obci Vyžlovka, nabízí krásné moderní pokoje vybavene vlastní koupelnou, WC a kabelovou televizi. Součástí hotelu je restaurace s krbem a venkovní zahradou. Přípojení WIFI v arealu hotelu a restaurace je zdarma. Prostorné parkování v arealu hotelu je zdarma, parkování je vhodne rovněž pro velké autobusy. Z Prahy se k nam dostanete autem během 20 min, 23 km, nebo autobusem během 30 minut, autobusová zastavka je hned vedle hotelu, autobusy odjížději od metra Haje - PRAHA, linky č. 381, 382 a 387. Hotel se nachází nedaleko Prahy, Řičan, Kostelce nad Černými Lesy a Českého Brodu.Vyžlovka je významná rekreační oblast. V okolí je přírodní památka Voděradské bučiny.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Vyžlovka Kostelec nad Černými Lesy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Vyžlovka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Vyžlovka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kostelec nad Černými Lesy - Kostelec nad Černými Lesy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Vyžlovka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kostelec nad Černými Lesy - Kostelec nad Černými Lesy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.