Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Koryčany a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Rekreační Středisko U Klokana.


Ubytování Koryčany
Rekreační středisko na okraji městečka v blízkosti sportovišť, fotbalového stadionu, koupaliště. Poloha v rekreační oblasti, obklopeno zelení. 15 lůžek v hlavní budově, 72 lůžek v chatkách, zahrádka, hřiště, gril, udírna, ohniště, hřiště.
 Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko U Klokana

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Rekreační Středisko U Klokana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Koryčany - Koryčany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Rekreační Středisko U Klokana. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Koryčany - Koryčany je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.