Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Koryčany a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Rekreační Středisko U Klokana ubytování Koryčany

Rekreační středisko na okraji městečka v blízkosti sportovišť, fotbalového stadionu, koupaliště. Poloha v rekreační oblasti, obklopeno zelení. 15 lůžek v hlavní budově, 72 lůžek v chatkách, zahrádka, hřiště, gril, udírna, ohniště, hřiště.
 Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Rekreační Středisko U Klokana ubytování Koryčany a jeho okolí:

Rekreační středisko leží na okraji městečka v rekreační oblasti U Zdravé Vody.

Terén je kopcovitý, za branou umístěno hřiště, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy je vybudována zahrádka s posezením, umístěn malý bazén k osvěžení, udírna, venkovní gril.

V hlavní budově restaurace, kuchyně, 5 dvoulůžkových a jeden pětilůžkový pokoj. Sociální zařízení společné na chodbě. Ubytovací část sousedí se společenskou místností, odkud je možný přímý průchod k chatkové části areálu.

Chatky mají zbudováno venkovní sociální zařízení.

Uprostřed chatek ohniště s posezením.

Fotky k dispozici na www.uklokana.eu

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko U Klokana Koryčany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko U Klokana

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko U Klokana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Koryčany - Koryčany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko U Klokana. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Koryčany - Koryčany, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.