Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Koněšín a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Autokemp Borovinka.


Ubytování Koněšín
Nově vybudovaný autocamp u Dalešické přehrady s místy pro stany, karavany i chatkami. V areálu je možnost pronájmu kurtů (tenis, volejbal, nohejbal) a bufet. Vzdálenost od přehrady cca 500 m.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelu

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Autokemp Borovinka

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Autokemp Borovinka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Koněšín - Koněšín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Autokemp Borovinka. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Autokemp věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Koněšín - Koněšín je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.