Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Koněšín a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Autokemp Borovinka ubytování Koněšín

Nově vybudovaný autocamp u Dalešické přehrady s místy pro stany, karavany i chatkami. V areálu je možnost pronájmu kurtů (tenis, volejbal, nohejbal) a bufet. Vzdálenost od přehrady cca 500 m.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluDetailní popis objektu Autokemp Borovinka ubytování Koněšín a jeho okolí:

Nově vybudovaná ubytovna se nachází v blízkosti Dalešické přehrady (celorepublikově uznávaného ráje rybářů)Naleznete ji v obci Koněšín (okres Třebíč), v kraji Vysočina, v mikroregionu Horácko.Ubytovna se skládá ze dvou budov – hlavní a vedlejší a je vybavena kvalitním sociálním zařízením. kuchyňka s lednicí, vařič, mikrovlnné trouby, varné konvice a nádobí pokoje: 2-lůžkové s možností přestavby pokoje na 4-lůžkový 3-lůžkové 4-lůžkové ubytování možné kdykoliv na jakoukoliv dobu v areálu ubytovny se nachází malý bazén (možnost koupání pro veřejnost), hřiště na minikopanou, tenis a volejbal, ruské kuželky a hřiště na petanque non stop recepce bufet otevřen denně 9-22 hod stravování je tedy možno řešit buď využitím vlastních zásob, nebo v místní restauraci člen programu „Cyklisté vítáni“ člen programu certifikovaná ubytovna Klubem českých turistů – 2 hvězdičky

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proAutokemp Borovinka Koněšín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Autokemp Borovinka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Autokemp Borovinka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Koněšín - Koněšín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Autokemp Borovinka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Autokemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Koněšín - Koněšín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.