Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Komorní Lhotka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Horsky hotel Ondráš ubytování Komorní Lhotka

Hotel na kopci Godula v Komorní Lhotce s kapacitou 80 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC a koupelnou.Vhodné místo pro školy v přírodě,dětské ozdravné pobyty,rodinnou rekreaci,rodinné oslavy a firemní akce,spotrovní soustředění.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Horsky hotel Ondráš ubytování Komorní Lhotka a jeho okolí:

V hotelu se nachází-restaurace,salónek s krbem-jídelna,klubovna-herna,billiard,ping-pong,stolní fotbálek,šipky a internet. U hotelu můžete posedět na terase s grilem a udírnou, zahrát si venkovní šachy a ruské kuželky,opéci si mls na velkém ohništi, nebo se osvěžit v bazénu. Děti se vydovádí na kolotoči, houpačkách, prolézačkách, sportovním hřišti, nebo se můžou projet na poníkovi. Chováme také domácí zvířata-ovce,kozy,berany,slepice,prasátka a poníky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHorsky hotel Ondráš Komorní Lhotka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Horsky hotel Ondráš

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Horsky hotel Ondráš, které nabízí ubytování ve městě (obci) Komorní Lhotka - Komorní Lhotka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Horsky hotel Ondráš. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Horsky hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Komorní Lhotka - Komorní Lhotka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.