Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Komorní Lhotka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Hotel Säntis ubytování Komorní Lhotka

Nachází se v podhůří Beskyd,obci Komorní Lhotka na konečné autobusu. Ubytování 2-4lůžkových pokojích se sociál.zařízením a TV. Restaurace s gurmánskou kuchyní. Pořádáme svatby,rodinné oslavy,firemní akce v nekuř.sále a banketce. Letní terasa. Parkoviště.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


http://www.santishotel.cz/
Telefon(+420) 558 696 850 (Hotel)
 
Mobil(+420) 737 918 900 (Ivana Adili)
(+420) 607 966 559 (R.Adili)
 

Detailní popis objektu Hotel Säntis ubytování Komorní Lhotka a jeho okolí:

Turistická a cykloturistická oblast Beskyd.Kapacita ubytování 20 osob v 2-4 lůžkových pokojích se sociál.zařízením /sprchovým koutem, umývadlo, toal.skříňka,WC/ a TV s českými programy.

/Satelitní programy v restauraci/. Hotel otevřen 365 dní v roce.

Restaurace Po-Čt od 12-21 hod, Pá: 12-22 hod., So: 11-22hod.,Ne: 11-21hod.

V letní sezóně otevřeno o 1 hodinu déle.Internacionální kuchyně s tradičním

Ďábelským gulášem. Sál /cca 55osob/ a banketka /16 osob/ - nekuřácké.

Letní terasa s dětským koutkem. Velké parkoviště u hotelu. Hotel je dobře dostupný v každém ročním období jak autem, vlakem /cca 3km/, autobusem /u hotelu/.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Säntis Komorní Lhotka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Säntis

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Säntis, které nabízí ubytování ve městě (obci) Komorní Lhotka - Komorní Lhotka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Säntis. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Komorní Lhotka - Komorní Lhotka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.