Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kojčice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Kojčice ubytování Kojčice

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho penzionu - jsme přesvědčeni, že budete spokojeni. Apartmány jsou kompletně vybavené včetně soukromého parkoviště.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Kojčice ubytování Kojčice a jeho okolí:

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho nově postaveného rodinného penzionu . Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené apartmány nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a soukromí.

Penzion sídlí v příjemném prostředí na adrese Kojčicích.Obec se nachází v Kraji Vysočina mezi Pelhřimovem a Humpolcem poblíž dálničního přivaděče mezi Pelhřimovem a Humpolcem – dálnice D1. Poloha obce je umístěna na Želivské pahorkatině u řeky Hejlovky.

Více zde:

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Kojčice Kojčice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Kojčice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Kojčice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kojčice - Kojčice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Kojčice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kojčice - Kojčice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.