Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kobylí a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Kobylí ubytování Kobylí

Nabízíme ubytování v rodinném domě. Kapacita 10 lůžek, možnost přistýlky. Velká zahrada se zastřešeným posezením, možnost parkovat v objektu. Prostory pro domácí mazlíčky (venkovní). Plně vybavená kuchyň.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytování Kobylí ubytování Kobylí a jeho okolí:

Ubytování je vhodné pro větší skupiny lidí, ovšem není problém pronajmout i pokoj samostatně. Ubytování nabízí 10 lůžek, možnost přistýlky, plně vybavenou kuchyň a prostornou zahradu s venkovním posezením. Parkování je možné v areálu objektu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Kobylí Kobylí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Kobylí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Kobylí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kobylí - Kobylí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Kobylí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kobylí - Kobylí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.