Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kněžmost a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Kemp Duo ubytování Kněžmost

Duocamp otevírá v dubnu! Vážení návštěvníci, kemp Duocamp je otevřen již od 1. 4. 2008. Přijeďte se podívat na známá i neznámá místa, posedět na terase u rybníka a pokochat se Českým rájem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasa

Detailní popis objektu Kemp Duo ubytování Kněžmost a jeho okolí:

Nabízíme ubytování ve tří-lůžkových chatičkách, karavanech, jedné čtyř-lůžkové chatce. Dále můžete přijet s vlastním stanem či karavanem.

Tří-lůžkové chatičky - 23 chatek, vybavení: polštáře a deky (nepovlečené), světlo na 24V, malý stolek, skříňka, stolička. Vhodné na přespání.

Karavany - 6 karavanů, vybavení: na počet lůžek deky a poštáře (nepovlečené),

příbory, talíře, základní nádobí, plynová bomba, plynový vařič, odpočtové hodiny - možnost si přivézt vlastní spotřebiče.

Možnost půjčení jízdních kol, sportovních potřeb, v areálu centrální ohniště (možnost založení ohniště u stanu), možné zapůjčení velkého grilu na opékání čuníka či jiné dobroty, dále půjčovna lodiček a šlapadel, úschovna drobných cenností, zajištění hromadného stravování (po domluvě), školních srazů, škol v přírodě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proKemp Duo Kněžmost

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Kemp Duo

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Kemp Duo, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kněžmost - Kněžmost. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Kemp Duo. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Kemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kněžmost - Kněžmost, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.