Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Klobouky Klobouky u Brna a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Motel Podkova ubytování Klobouky Motel Klobouky u Brna

Motel Podkova, se nachází uprostřed státní silnice Brno-Hodonín v malebném městečku Klobouky u Brna. Do Brna je odtud 30 km, do Hodonína 25 km, do Hustopečí 17 km, do Břeclavi cca 45 km.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Motel Podkova ubytování Klobouky Motel Klobouky u Brna a jeho okolí:

Motel Podkova nabízí ubytování v 7 pokojích s výhledem z balkonu na Koobouky u Brna. 4 pokoje jsou dvoulůžkové a 3 pokoje třílůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou. Na přání s televizí. Kapacita pokojů je 30 osob. K dispozici je vlastní parkoviště.Hned, jakmile vstoupíte do motelu Podkova Vás na první pohled upoutá bohatý bar, který slouží současně jako recepce pro návštěvníky, kteří se chtějí ubytovat. Nabízíme alkoholické, nealkoholické i míchané nápoje, můžete si zde také zakoupit suvenýry z Klobouk. Vedle baru se nachází nástěnná mapa okolí. Personál Vám ochotně poradí, jak se dostat ke klobouckým kulturním památkám.Motel nabízí ideální odpočinek na cestách automobilistům, cykloturistům i pěším turistům. Rádi Vás uvítáme v naší restauraci s chutnými jídly, po náročné cestě se můžete u nás ubytovat a odpočinout. Kloboucký větrný mlýn, muzeum, vinařská stezka se sklípky, či okolní lesnaté kopce přímo vybízejí k návštěvě. Motel Podkova se pro Vás může stát také výchozím bodem pro Vaše hvězdicovité výlety. Můžete navštívit okolní malebné vinařské vesnice, několik koupališť, v dosahu je lednicko-Valtický areál a o kousek dál je i Pálava. Pokud dáte přednost vínku, motel Podkova pro Vás má návštěvu vinného sklípku se vším, co k tomu patří.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proMotel Podkova Klobouky - Klobouky u Brna

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Motel Podkova

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Motel Podkova, které nabízí ubytování ve městě (obci) Klobouky - Klobouky u Brna. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Motel Podkova. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Motel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Klobouky - Klobouky u Brna, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.