Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Klimkovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Lázně Sanatoria Klimkovice ubytování Klimkovice

Sanatoria Klimkovice jsou lázně s vynikající úrovní léčby, jejímž základem je mimořádný přírodní léčebný zdroj– třetihorní, vysoce koncentrovaná jodobromová solanka. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku pobytů ubytování, které Vám uleví při potížích
Služba na recepci je 24 hodinV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon

Detailní popis objektu Lázně Sanatoria Klimkovice ubytování Klimkovice a jeho okolí:

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panoráma Beskyd. Vyhledáván je lázeňskými hosty především kvůli léčebným koupelím ve zdejší jodobromové vodě, tzv.“solance“, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus - napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, a příznivě též působí na cévní systém.Sanatoria Klimkovice slouží hostům a klientům od roku 1994. Svým moderním pojetím se zcela vymykají představě klasických lázní. Komplex architektonicky pozoruhodných budov nabízí komfort bezbariérového prostředí. Pod jednou střechou zde naleznete vše, co klient k léčení, odpočinku a společenskému vyžití potřebuje. Velkorysost a současně útulnost je hlavní dojem, který si návštěvníci odnášejí. Lázně nabízejí služby na nejvyšší úrovni a krásné prostředí k tomu značnou měrou přispívá.

Sanatoria tvoří dva lázeňské komplexy označené A a B, které jsou propojeny podzemním koridorem.Hlavní komplex Sanatorium A na první pohled upoutá rozmanitostí tvarů, barev a ploch. Ubytování, stravování a léčení je přímo v lázeňské budově, což je velkou výhodou zejména pro imobilní klienty. Objekt je pětipatrový a je vybaven čtyřmi výtahy. V areálu, který je plně bezbariérový, také naleznete lázeňskou kolonádu, restauraci a bar.

Sanatorium B je díky svému hravému architektonickému pojetí ve zvýšené míře využíváno pro léčení a pobyt dětských klientů. Také tento komplex je plně bezbariérový. Součástí sanatoria je nejen ubytovací a léčebná část, ale také jídelna, speciální škola, mateřská školka, herny, divadelní sál a rehabilitační bazén.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proLázně Sanatoria Klimkovice Klimkovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Sanatoria Klimkovice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Lázně Sanatoria Klimkovice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Klimkovice - Klimkovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Lázně Sanatoria Klimkovice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Klimkovice - Klimkovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.