Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladruby u Vlašimi Tehov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Kladruby VJ.


Ubytování Kladruby u Vlašimi Penzion Tehov
Nově zrekonstruovaný penzion s kapacitou 25 lůžek se nachází v klidném prostředí Podblanicka, které je rájem pro klidný odpočinek i turistiku. Ubytování se snídaní je možné v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC nebo v apartmánech s kuchyní.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Kladruby VJ

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Kladruby VJ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladruby u Vlašimi - Tehov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Kladruby VJ. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Kladruby u Vlašimi - Tehov je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.