Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladruby u Vlašimi Tehov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Kladruby VJ ubytování Kladruby u Vlašimi Penzion Tehov

Nově zrekonstruovaný penzion s kapacitou 25 lůžek se nachází v klidném prostředí Podblanicka, které je rájem pro klidný odpočinek i turistiku. Ubytování se snídaní je možné v jedno a dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC nebo v apartmánech s kuchyní.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Kladruby VJ ubytování Kladruby u Vlašimi Penzion Tehov a jeho okolí:

Penzion vznikl v roce 1997 přestavbou původní budovy. Nyní byl penzion nově zrekonstruován a nabízí kapacitu 25 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánech s vlastní kuchyní. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, toaletou a televizí. Penzion Kladruby V+J se nachází v příjemném prostředí Podblanicka, které je rájem pro klidný odpočinek a turistiku. Nově zrekonstruovaný penzion s celkovou kapacitou 25 lůžek se nachází v příjemném prostředí Podblanicka, které je rájem pro klidný odpočinek a turistiku. K dispozici jsou jak jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, tak i apartmány s kuchyní vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion také poskytuje ubytování pro tělesně postižené. Rehabilitační Ústav Kladruby se nachází v těsné blízkosti penzionu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Kladruby VJ Kladruby u Vlašimi - Tehov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Kladruby VJ

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Kladruby VJ, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladruby u Vlašimi - Tehov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Kladruby VJ. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kladruby u Vlašimi - Tehov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.