Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladruby u Stříbra Kladruby a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Penzion "U Školy".


Ubytování Kladruby u Stříbra Penzion Kladruby
Nabízíme možnost ubytování v rodiném domu téměř v centru města Kladruby s výhledem na Kladrubský (benediktinský) klášter. K dispozici máme 2 - 4 lůžkový apartmán s vlastním vchodem, koupelnou, sprchou, WC a televizí. Apartmán je vybaven kuchyňkou.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion "U Školy"

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion "U Školy", které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladruby u Stříbra - Kladruby. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion "U Školy". Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Kladruby u Stříbra - Kladruby je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.