Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladruby u Stříbra Kladruby a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion "U Školy" ubytování Kladruby u Stříbra Penzion Kladruby

Nabízíme možnost ubytování v rodiném domu téměř v centru města Kladruby s výhledem na Kladrubský (benediktinský) klášter. K dispozici máme 2 - 4 lůžkový apartmán s vlastním vchodem, koupelnou, sprchou, WC a televizí. Apartmán je vybaven kuchyňkou.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
http://www.pensionuskoly.webnode.cz/
Telefon(+420) 721 602 671 (Miroslav Oberajtr)
 

Detailní popis objektu Penzion "U Školy" ubytování Kladruby u Stříbra Penzion Kladruby a jeho okolí:

Nabízíme možnost ubytování v rodiném domu téměř v centru města Kladruby s výhledem na Kladrubský (benediktinský) klášter. K dispozici máme 2 - 4 lůžkový apartmán s vlastním vchodem, koupelnou, sprchou, WC a televizí. Apartmán je vybaven kuchyňkou. Parkování zajištěno ve dvoře.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion "U Školy" Kladruby u Stříbra - Kladruby

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion "U Školy"

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion "U Školy", které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladruby u Stříbra - Kladruby. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion "U Školy". Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kladruby u Stříbra - Kladruby, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.