Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladno a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna Kladno ubytování Kladno

Zaměřujeme na naše klienty jako jsou nejrůznější profese techniků či montérů ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování.
Pokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytovna Kladno ubytování Kladno a jeho okolí:

Zaměřujeme na naše klienty jako jsou nejrůznější profese techniků či montérů ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování.Cenová relace je již od 130,- Kč včetně DPH.Jsme plátci DPH, proto je při ubytování zaměstnanců firem možný odpočet.

Budova je umístěna v zástavbě domků starého Rozdělova města Kladna s možností nákupu v malé večerce, sousedící s naším domem či v nedalekém supermarketu.

Díky autobusovým zastávkám MHD v blízkém okolí je skvěle dostupné celé město Kladno.

Dále lze využít možnosti spojení z nedaleké autobusové zastávky meziměstské dopravy a to ve směru Kladno-Praha. Autem je spojení do Prahy 15 minutovou záležitostí, díky nově otevřené dálnici ve směru na Karlovy Vary.

Za naší rodinu včetně všech obyvatel našeho zařízení NA ZVONEČKU, Vás zvu na návštěvu našeho areálu, kde nabízíme a snažíme se o kvalitní služby pro Vás.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Kladno Kladno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Kladno

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Kladno, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladno - Kladno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Kladno. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kladno - Kladno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Ponte Kladno
***

Penzion Ponte
[ ubytování Kladno ]

Prahu (20km). K ubytování je pro Vás připraveno 6 dvoulůžkových pokojů a 2-apartmány s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout) a televizí se satelitem. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní kuchyňskou linkou, lednicí, DVD a TV+SAT.Ubytování Kladno penzion Ponte ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby.Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem