Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladno a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Astra ubytování Kladno

Hotel Astra se nachází v krásném prostředí kladenských lesů, pouze 25 km od centra Prahy. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro firemní klientelu. Hotel poskytuje nadstandardní sportovní a relaxační vyžití.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Astra ubytování Kladno a jeho okolí:

Hotel Astra naleznete v tichém a klidném prostředí kladenských lesů, jen ca 7km od Kladna a 25 km od Prahy Díky nové dálnici R6 na Karlovy Vary jste na pražském letišti za 15 minut. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází Turyňský rybník. Je největší ve středočeském kraji a vyhledávaným centrem odpočinku a rybaření. Okolní krajina je vhodná pro milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky. Hotel svou polohou a vybavením je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Hotel nabízí ubytování pro max. 105 osob ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotel je vybaven i bezbariérově.

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou švédských stolů, obědy a večeře vybíráte z menu.

V blízkém okolí se nachází mnoho zajímavých památek např. Zámek Lány, Muzeum Lány, Hornický skanzen Mayrau, hrad Křiloklát, Okoř, ..

Navíc hotel poskytuje nadstandardní sportovní a relaxační vyžití. Bazén s vířivkou, sauna, masáže, kosmetika, billiard, karambol, stolní tenis, šipky,..

Specializací hotelu je pořádání firemních akcí, školení a outdoorových i indoorových akcí. Soustřeďujeme se také na pořádání svatebních obřadů, hostin a jiných soukromých oslav.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Astra Kladno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Astra

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Astra, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladno - Kladno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Astra. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kladno - Kladno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.