Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kladné Kájov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Statek, Ranč, Farma Selský dvůr ubytování Kladné Statek, Ranč, Farma Kájov

Apartmany se nachází v nově zrekonstruované zemědělské usedlosti,5km od Českého Krumlova,směrem na Černou v pošumaví.Jsou vhodné pro rodiny s dětmi,pro klidné strávení nejen letní dovolené v turisticky atraktivní lokalitě.


Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Selský dvůr ubytování Kladné Statek, Ranč, Farma Kájov a jeho okolí:

Apartmany jsou v nově zrekonstruované části staré zemědělské usedlosti z 16.stol.Přístupné jsou z pavlače ve dvoře situovaném na jihovýchodní stranu.

Každý apartman(cca 60m2) obsahuje :1x obytná kuchyň,1x koupelna+wc,1xpodkrovní ložnice.Dvůr je uzavřený vhodný ke klidnému posezení s přáteli a rodinou u grilu.Parkování je u domu na soukromém pozemku

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Selský dvůr Kladné - Kájov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Selský dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Selský dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kladné - Kájov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Selský dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kladné - Kájov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.