Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí KarvináMizerov Karviná a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Ubytování v soukromí u Petry a Milana.


Ubytování KarvináUbytováníMizerov Ubytování Karviná
Ubytování v přízemí ( 5 pokojů) i v podkroví našeho domu. Dlouhodobé pronájmy soc. potřebným neposkytujeme. Pokoje jsou pěkné, čisté moderní. V domě se zahradou. Nedaleko lázní i centra. Možnost vaření. Wi-fi zdarma. Jsme na FB.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování v soukromí u Petry a Milana

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování v soukromí u Petry a Milana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Karviná-Mizerov - Karviná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování v soukromí u Petry a Milana. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Karviná-Mizerov - Karviná je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.