Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí KarvináMizerov Karviná a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Ubytování v soukromí u Petry a Milana ubytování KarvináUbytováníMizerov Ubytování Karviná

Ubytování v přízemí ( 5 pokojů) i v podkroví našeho domu. Dlouhodobé pronájmy soc. potřebným neposkytujeme. Pokoje jsou pěkné, čisté moderní. V domě se zahradou. Nedaleko lázní i centra. Možnost vaření. Wi-fi zdarma. Jsme na FB.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremhttp://www.ubytovaniupetryamilana.wgz.cz
Telefon(+420) 596 323 637 (Petra Noremberczyková)
(+420) 737 138 188 (Petra Noremberczyková)
 

Detailní popis objektu Ubytování v soukromí u Petry a Milana ubytování KarvináUbytováníMizerov Ubytování Karviná a jeho okolí:

Celkem cca 20 lůžek v letních měsících. Vhodné jak pro návštěvníky Karviné, tak pro lázeňské příspěvkové pobyty. Pro studenty. Ale také pro pracovní kolektivy.Tím, že lze kategorie rozdělit, soukromí zajištěno. Uvažujeme o dlouhodobém pronajímání. Ne pro sociálně potřebné, ale pro spolubydlení osob zajištěných.Řešících momentální několika měsíční situaci. ( Brigádníci,rekonstrukce bytů, čekání na dům seniorů apod.)

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování v soukromí u Petry a Milana Karviná-Mizerov - Karviná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování v soukromí u Petry a Milana

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování v soukromí u Petry a Milana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Karviná-Mizerov - Karviná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování v soukromí u Petry a Milana. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Karviná-Mizerov - Karviná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.