Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Karlova Studánka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Lázně Lázeňský dům Opava ubytování Karlova Studánka

Lázeňský dům Opava (1844) je v roce 1996 rekonstruovaná budova s jedno a dvou lůžkovými pokoji I. kategorie s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitním příjmem. Lůžková kapacita je 43 osob.
Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištěpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Lázně Lázeňský dům Opava ubytování Karlova Studánka a jeho okolí:

Ubytování lze využít jak pro lázeňský pobyt tak pro rekreační nebo relaxační pobyt. Lze také využít bazénový komplex, pro různé druhy masáží, zábalů a koupelí. Také se dá využít bazén s různými masážními funkcemi, sauna a solná jeskyně.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proLázně Lázeňský dům Opava Karlova Studánka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Lázeňský dům Opava

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Lázně Lázeňský dům Opava, které nabízí ubytování ve městě (obci) Karlova Studánka - Karlova Studánka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Lázně Lázeňský dům Opava. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Karlova Studánka - Karlova Studánka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.