Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kamenný Újezd a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Bartochov ubytování Kamenný Újezd

Restaurant Pension Bartochov je Staročeská stylová restaurace Obědy, večeře, zvěřinové speciality, svatby, rauty, společenské akce,lovecký salónek, ubytování, uzavřené parkování.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Bartochov ubytování Kamenný Újezd a jeho okolí:

Restaurant Pension Bartochov je Staročeská stylová restaurace

Obědy, večeře, zvěřinové speciality, svatby, rauty, společenské akce,lovecký salónek, ubytování, uzavřené parkování.Restaurant Pension Bartochov je situován přímo po levé straně hlavní komunikace E55 vedoucí z Č. Budějovic (10km) na hraniční přechod D. Dvořiště - Wullowitz (25km).V okruhu 20km se nachází historické město Český Krumlov, novogotický zámek Hluboká, rybníkářská oblast Třeboňska a mnoho dalších kulturních a historických památek.

V těsné blízkosti pak můžete navštívit malebnou vesničku Římov proslulou poutní loretánskou kaplí a kostelem z let 1648 - 1705. Křížová cesta 25 kaplí a kapliček zasazených v okolní krajině zde tvoří okruh 5km.Samotný pension vznikl šetrnou rekonstrukcí (2002) původního jihočeského statku, z jehož interiéru zůstaly některé prvky zachovány. Při návštěvě na Vás dýchne atmosféra dřívější doby.

Nabízíme Vám penzion s restaurací 10km od Č. Budějovic. V blízkosti penzionu leží Č. Krumlov(20km), Hluboká nad Vlt.(22km), Třebon, Lipno (40km), rozhledna Kleť s lanovkou (14km).Součástí nabídky je rovněž ubytování, penzion je zcela nový s TV a soc. zařízením. Cena na osobu je 400Kč, se snídaní 500Kč.Dle Vašeho přání rádi zajistíme v prostorách restaurace o celkové kapacitě 75 míst (restaurace 50 míst, lovecký salonek 25 míst) svatby, rauty, rodinné oslavy, firemní akce a jiné společenské události.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Bartochov Kamenný Újezd

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Bartochov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Bartochov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kamenný Újezd - Kamenný Újezd. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Bartochov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kamenný Újezd - Kamenný Újezd, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.