Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kamenný Přívoz a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Chalupa Sázava - dovolená.


Ubytování Kamenný Přívoz
Nabízíme levný pronájem dvou chatek pro 4 a 3 osoby v Kamenném Přívoze,25 km od Prahy. Vhodné pro rodinou rekreaci a pro pejsky. Splachovací WC v chatách bez teplé vody,povlečení, rych.konvice,sporák nebo vařič,televize.Každá chatka je oplocená.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Sázava - dovolená

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Chalupa Sázava - dovolená, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kamenný Přívoz - Kamenný Přívoz. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Chalupa Sázava - dovolená. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Kamenný Přívoz - Kamenný Přívoz je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.