Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kamenný Přívoz a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Chalupa Sázava - dovolená ubytování Kamenný Přívoz

Nabízíme levný pronájem dvou chatek pro 4 a 3 osoby v Kamenném Přívoze,25 km od Prahy. Vhodné pro rodinou rekreaci a pro pejsky. Splachovací WC v chatách bez teplé vody,povlečení, rych.konvice,sporák nebo vařič,televize.Každá chatka je oplocená.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremRezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Sázava - dovolená Kamenný Přívoz

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Sázava - dovolená

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Sázava - dovolená, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kamenný Přívoz - Kamenný Přívoz. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Sázava - dovolená. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kamenný Přívoz - Kamenný Přívoz, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.