Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kájov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Penzion Kájovská hospoda ubytování Kájov

Penzion "Kájovská hospoda" je kompletně zrekonsruovaný a nově zařízený. Ubytování v klidném prostředí, ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích.Součástí každého pokoje je BTV a WC se sprchou. Možnost celodenního stravování, restaurace je součástí objektu.


Detailní popis objektu Penzion Kájovská hospoda ubytování Kájov a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaný penzion Kájovská hospoda je ideálním místem pro Vaši dovolenou. Příjemná atmosféra útulně zařízených pokojů a nádherná krajina okolních lesů a luk Vám dá zapomenout na všední starosti. Na venkovní terase pod slunečníkemsi můžete vychutnatněkteré ze skvělých jídel naší restaurace a osvěžit se pivem ze široké nabídky.Okolí je ideální pro milovníky houbaření, cyklistiky a turistiky. Hosté mohou využít celodenního stravování. K dispozici je bezplatné parkoviště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Kájovská hospoda Kájov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Kájovská hospoda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Kájovská hospoda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kájov - Kájov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Kájovská hospoda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kájov - Kájov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.