Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Kácov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Rekreační Středisko Na žabkách ubytování Kácov

12 čtyřlůžkových chat, každá s vybavenou obývací kuchyňkou(PB-vařič,lednice),s ložnicí (válendy), soc.zařízení(sprchy,WC)mimo chaty v sam.objektu,v areálu hospůdka,ping-pong,kulečník,volej.hřiště,pískoviště,houpačky,prolézačky...,parkovišt
K hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník

Detailní popis objektu Rekreační Středisko Na žabkách ubytování Kácov a jeho okolí:

Oplocený cca 2 ha areál s 12ti čtyřlůžkovými chatami.Každá chata má obytnou kuchyň s kuchyň.linkou, propan-butanový dvouvařič,ledničku, základní nádobí pro 4 osoby,v patře je ložnice,celkem 4 lůžka (válendy).Sociální zařízení - pánské a dámské WC a umývárny se nacházejí v samostatném objektu a jsou nově rekonstruovány.V hlavní budově je stylová hospůdka se sortimentem rychlého občerstvení, dále kulečník a ping-pong.K dispozici je rozlehlé parkoviště.Pro děti se zde nachází pískoviště, houpačky, kolotoč,prolézačky a dále vojebalové hřiště.V areálu je rovněž kryté ohniště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Na žabkách Kácov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Na žabkách

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Na žabkách, které nabízí ubytování ve městě (obci) Kácov - Kácov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Na žabkách. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Kácov - Kácov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.