Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Josefův Důl a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Karlovka ubytování Josefův Důl

Karlov je významná lyžařská a turistická lokalita ležící v Jizerských horách ve výšce 780 m n. m. Karlovka je nově zrekonstruovaná chata, rekonstrukce byla dokončena v roce 1998.
K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Penzion Karlovka ubytování Josefův Důl a jeho okolí:

Penzion Karlovka se nachází v blízkosti známého lyžařského areálu Severák v Jizerských horách v úrovni hladiny přehradní nádrže Josefodolská přehrada. Penzion je nově zrekonstruován, obsahuje čtyři čtyřlůžkové pokoje, jeden třílůžkový a dva dvoulůžkové. Na pokojích je umyvadlo s teplou vodou, dva čtyřlůžkové pokoje obsahují sociální zařízení. Dále je v penzionu společenká místnost se satelitní TV, kuchyňka pro vlastní vaření, 3x WC se sprchou a lyžárna event. kolárna. Topení je elektrické. V okolí penzionu je travnaté hřiště a ohniště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Karlovka Josefův Důl

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Karlovka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Karlovka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Josefův Důl - Josefův Důl. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Karlovka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Josefův Důl - Josefův Důl, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.