Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jívka a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


*****

 Penzion Jívka ubytování Jívka

Penzion Jívka - nově zrekonstruovaný penzion v klidné části obce Jívka – Dolní Vernéřovice. Z jedné strany je obklopený krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor, na straně druhé se nachází CHKO Broumovsko.
Služba na recepci je 24 hodingolfpřijímá creditní karty Eurocard/MastercardTelevize umožňuje příjem satelitních programů
http://www.penzion-jivka.cz/
Telefon(+420) 603 456 903
 

Detailní popis objektu Penzion Jívka ubytování Jívka a jeho okolí:

Penzion Jívka - nově zrekonstruovaný penzion v klidné části obce Jívka – Dolní Vernéřovice. Z jedné strany je obklopený krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor, na straně druhé se nachází CHKO Broumovsko, jejíž součástí jsou nedaleké jedinečné Adršpašsko-teplické skály.

K dispozici je vám pokoj hotelového typu i vícelůžkové apartmány nadstandardně vybavené několika televizemi se satelitem a DVD, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a automatickou pračkou. V celém penzionu je navíc volně využitelná síť Wi-Fi.

V případě nepřízně počasí je možné využít tělocvičnu, fitness, prostorný sál, učebnu, kulečník, pingpong a mnoho dalších aktivit.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Jívka Jívka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Jívka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Jívka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jívka - Jívka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Jívka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jívka - Jívka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.