Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jívka a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Chalupa Bonanza ubytování Jívka

Chalupa se nachází na okraji obce Jívka a je mimo jakákoliv rušná turistická centra (v okolí objektu jsou pouze další dvě stavení). Proto zde můžete vychutnat klid a krásnou okolní přírodu Teplicko - Adršpašských skal, Podkrkonoší a Krkonoš.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Chalupa Bonanza ubytování Jívka a jeho okolí:

Chalupa se nachází na okraji obce Jívka, 3 km západně od městečka Stárkov, a je mimo jakákoliv rušná turistická centra (v okolí objektu jsou pouze další dvě stavení). Proto zde můžete vychutnat klid a krásnou okolní přírodu Teplicko - Adršpašských skal, Podkrkonoší, Krkonoš či Jestřebích a Javořích hor.

V objektu jsou tři 2-3 lůžkové pokoje, s možností přistýlek, společenská místnost s barem a krbem, kompletně vybavená kuchyň, WC, sprchový kout, pračka, TV, DVD, SAT, Audio. Dále je k dispozici ohniště, zahradní gril, travnaté hřiště … a hlavně pohoda a klid.

K ubytování nabízíme:

Tři 2-3 lůžkové pokoje, s možností přistýlek

Společenská místnost s barem a krbem

Kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou

Sociální zařízení a pračka

TV, DVD, SAT, Audio

Parkoviště pro cca 6 vozů přímo u objektu

Posezení u ohniště

Zahradní gril

Lorna pro přípravu masa

Travnaté hřiště (volejbal, nohejbal, malá kopaná a další míčové sporty)

Vybavení pro míčové sporty
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Bonanza Jívka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Bonanza

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Bonanza, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jívka - Jívka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Bonanza. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jívka - Jívka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.