Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jistebnice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion U bizona ubytování Jistebnice

Penzion U bizona se nachází cca 5 km od obce Jistebnice, okr. Tábor a mimo jiné sousedí s golfovým areálem "Čertovo břemeno" a s farmou "Diagonála Y", která se zabývá chovem huculských koní. Ubytování ve dvou pětilůžkových a v jednom třílůžkovém apartmánu
K hotelu přísluší parkovištěgolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion U bizona ubytování Jistebnice a jeho okolí:

Penzion se nachází v malebné kopcovité krajině Jistebnické vrchoviny.

V létě zde kvalitně značené turistické a cykloturistické trasy nabízejí malebnost zdejší krajiny s mnoha historickými památkami, v zimě pak si přijdou na své především běžkaři pro pravidelně udržované a rozsáhlé běžkařské stopy po širém okolí. Lyžařům jsou zde také k dispozici dvě nedaleké sjezdovky na Monínci, jedna je vhodná hlavně pro děti a začátečníky, ta druhá se sedačkovou lanovkou uspokojí i náročnější lyžaře.Za své jméno vděčí penzion bizonům, které chová ing. Pavel Kozák (majitel penzionu) v těsné blízkosti objektu.Nabízíme:

- posezení ve stylové hospůdce s rychlým občerstvením

- možnost pořádání firemních akcí nebo rodinných oslav

- ubytování ve dvou pětilůžkových a v jednom třílůžkovém apartmánu.

Forma stravování je vlastní, všechny apartmány jsou vybaveny samostatnou kuchyňkou s jídelním koutem, koupelnou, WC, TV se satelitem.

Ceník ubytování:

Pětilůžkový apartmán 1.300,-- Kč/noc

Třílůžkový apartmán 800,-- Kč/nocKontakt:

Penzion "U bizona"

391 33 Cunkov u Jistebnice

tel. 777 731 407, e-mail: kozak.froll@volny.cz

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U bizona Jistebnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U bizona

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U bizona, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jistebnice - Jistebnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U bizona. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jistebnice - Jistebnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.