Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jirkov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Hotel Kavalír.


Ubytování Jirkov
Hotel Kavalír nabízí ubytování na okraji města Jirkov za příznivé ceny. Restaurace nabízí českou kuchyni, speciality ze zvěřiny a ryb.
Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Kavalír

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Hotel Kavalír, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jirkov - Jirkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Hotel Kavalír. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Jirkov - Jirkov je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.